Sorular | Neden Olimpik Akademi?

Neden Olimpik Akademi?

Olimpik Akademi Cimnastik Spor Kulübü
Baş antrenörümüz Munise tuna ve antrenör Hasan kavak ile 2007 yılında spor kulübümüz kurulmuştur.Kuruluşumuzdan buyana çalışmalarımız düzenli olarak devam etmektedir .
Cimnastik milli takım antrenörü munise tuna milli takıma 10 larca sporcu yetiştirmiştir.
spor kulübümüzün amaçları doğrultusunda emek sarfetmektedir.
olimpik akademi 2008 yılında ılk yarısmacı sporcularını musabakalara çıkararak başarılara ilk gunlerden kendini hazırlamıstır .2008 den günümüze onlarca yarışmalara sporcularımız katılmış
katıldıkları bütün müsabakalarda sporcularımız büyük başarılar elde etmiştir.
Çalışmalarımız hafta içi hergün 4saat sürmektedir bazen haftada 6 gün yada 7 gün antrenmanlar yapılmaktadır
Profösyönel anlamda sporcu yetiştirmek bütün hayatınızı çalışmalara ayırmak ,müsabakalardan müsabakalara koşmak, çocukların bütün ihtiyaçlarına karşılık vermek, maddi ihtiyaçlarını karşılamak vbg bir çok sıkıntıya göğüs gererek çalışmaları devam ettirmek çok ciddi anlamda büyük özveridir sporcu yetiştirmek .
Başarı elde etmiş bütün kulüplere büyük saygı duymaktayız .Arkalarında kimse olmadan maddi manevi antrenörlerin kendilerini bu işe adayarak çalışmalarına hayran kalmaktayız.
spor okullarından yetenekli sporcular seçilerek yarışmacı guruplar oluşturulmaktadır, alt yapıda hazır ögrenciler oluşturup temeli daha güçlü destekleyerek alttan gelen yeni oğrencileri milli takım düzeyine kadar çalıştırılır .bunun dışında sporcu yetiştirmek imkansız bir yaklaşımdır.
2008 den buyana bütün başarılarımız yayınlanacaktır lütfen ınceleyin.......